chichomaster
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Kaş tasarımı

Kaş tasarımı

Günlük koşturmalar bazen bizleri kendimizden uzaklaştırıyor. Yüzümüzün görüntüsünde önemli mihenk taşı olan kaşlarınız kontrolden çıkıp, kıvrılabilir, hoş olmayan bir görünüm alabilir. Kıl yönünün aşağıya dönük ya da dalgalı görünüm de olması ifademizi olumsuz etkileyebiliyor, bu da yüzümüzü yorgun, üzgün, mutsuzmuşuz gibi görünmemize sebep oluyor. Kaş laminasyonu, kaşınızın kıl yapıları yukarıya doğru kaldırılır ve yüzünüzdeki negatif ifade kaybolur. Kaşlarınızın yapısı ne kadar ince olursa olsun kaşlarınızı yukarıya doğru kaldırılıp sabitlendiğinde esas kıl uzunluğunuz ortaya çıkar. Sonuç olarak kaşlarınız daha kalın görünür. Kaş laminasyonu, kaşınızı sağlıklı ve güzel yapmanızı sağlayan tamamen yeni bir teknolojidir.

Saç tasarımı

Saç tasarımı

Saç tasarımı, standart olanın dışına çıkmak, açın yapısına ve kafa yapısına bakılarak uygulanan saç kesimidir. Kişinin sosyal hayatına, örneğin; iş hayatına göre saç tasarımı yapmak mümkün.

Saç Renklendirme (Brushlight)

Saç Renklendirme (Brushlight)

Brushlight saç tellerine doğal ve belirgin görünümlü ışıltılar kazandırmak için kullanılan bir renklendirme tekniğidir. Kuaförlerde uygulanan bu teknikte, saçların rengi tamamen değiştirilmez. Tıpkı balyaj, röfle ve ombre teknikleri gibi, saç tutamlarının arasına yumuşak tonda ışıltılar eklenir. Brushlight, özellikle saçlarının mat ve solgun görünümünden şikayetçi olanlar için ideal bir yöntemdir. Çünkü bu teknik yardımıyla saçlara daha parlak ve dolgun bir görünüm kazandırılabilir.

Cilt saç ton analizi

Cilt saç ton analizi

Cilt Saç analizi testini yapın ve dilediğiniz saçlar için size en uygun ürünleri keşfedin. Beyaz, buğday, bronz, esmer... Herkesin ten rengi aşağı yukarı bellidir. Ten renkleri de birbirinden çeşitlidir. Oysa görünüşünüzdeki her şeyin duruşunu değiştiren aslında cilt alt tonu.

Kına,Nişan,Düğün VİP hizmetleri

Kına,Nişan,Düğün VİP hizmetleri

Hala hayallerinizdeki gelin saçı ve makyajını bulamadınız veya kararsızlık mı yaşıyorsunuz? O halde size sunacağımız gelin saç ve makyaj modellerden ilham alın ve tüm davetlilerinizi güzelliğinizle büyülemeye hazır olun!

Protez Tırnak

Protez Tırnak

Protez tırnak kendi tırnağının üzerine uygulanan uzun hazır tırnaklarıdır.Protez tırnak,asıl tırnağın üzerine bazı koruyucu maddeler kullanıldıktan sonra uygulanır.protez tirnak kadınlar için çok kullanışlı olup tırnak uzatamayan kadınların rahatlık ile bakımlı ve güzel görünen tırnaklara sahip olmasını sağlar.

Jel tırnak

Jel tırnak

Jel tırnak protez tırnak uygulamalarından birsidir. Tırnakların su ile etkilenmesinden sonra tırnak sertliğinin kaybolmasına neden olmaktadır. Tırnaktaki sararmalar sonucunda tırnakların uzamasın yavaşlatmaktadır. ... Jel tırnaklar en çok tercih edilen protez tırnaklar arasında yer almaktadır.

Afrika örgüsü

Afrika örgüsü

Afrika saç örgüsü Afrika'lı yerli kadınların küçük yaşlardan itibaren saçlarını örerek kullandıkları geleneksel saç modelidir. Günümüzde Afrika kıtası dışarısında, farklı imaj ve görünüşe sahip olmak isteyen kadınlar tarafından da kullanılmaktadır.

Twist örgü

Twist örgü

Uygulama saçlarınıza herhangi bir zarar vermez aksine örgüde olduğu gibi twist yapıldığında başka bir işlem yaptıramayacağınız için saçlarınız dinlenme fırsatı yakalar twistler açıldığında saçların daha sağlıklı olduğu fark edilir.

Depilasyon Ağda

Depilasyon Ağda

Depilasyon, istenmeyen kıl ya da tüylerin geçici olarak vücuttan uzaklaştırılmasını anlatan bir terimdir. Ağda, cımbız, tüy dökücü krem, epilatör depilasyon yapan araçlardır. Epilasyon ise kalıcı tüy azalmasını tarif eder.

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. ... Kirpik lifting uygulaması sırasında veya sonrasında kirpiklerde herhangi bir dökülme olmaz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın